PvPKnight Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PvPKnight Forum

PvPknight Global Knight Online PvP Server

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Girişte hata alıyorum

2 posters
YazarMesaj
sirfalcon

Girişte hata alıyorum Empty
MesajKonu: Girişte hata alıyorum   Girişte hata alıyorum I_icon_minitimePtsi Haz. 15, 2009 1:31 am

lütfen yardım edermisinz zor serverlerin knightonline.exe sinden oyuna girince pc kapanıyo ve mavi bi ekran cıkıo onarılamayan hata diyo ama kolay serverlerde hiç bi sorun olmuoyo acaba hile engellemek için hazırlanan exe ler ile ilgilimi sorun Crying or Very sad
sirfalcon

MesajKonu: Geri: Girişte hata alıyorum   Girişte hata alıyorum I_icon_minitimePtsi Haz. 15, 2009 2:23 am

siteden OYUNA GIRMEK IÇIN PATCH INDIREREK KENDI KLASÖRÜNÜZDEKILERLE DEGISTIRIN INDIRMEK IÇIN TIKLA bölümünden patch indirdim şimdi giriorum ama kolay server alıyor zor server 10061 werior :S yardım edin ltfen
sirfalcon

MesajKonu: Geri: Girişte hata alıyorum   Girişte hata alıyorum I_icon_minitimePtsi Haz. 15, 2009 2:25 am

ayrıca bu işlemi yaptıktan sonra vercion u 1299 a aldım patch attırıp da denedim yine olmadı :S
Felix1995

Felix1995

MesajKonu: Geri: Girişte hata alıyorum   Girişte hata alıyorum I_icon_minitimePtsi Haz. 15, 2009 2:49 pm

Girişte hata alıyorum
1 sayfadaki 1 sayfası