PvPKnight Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PvPKnight Forum

PvPknight Global Knight Online PvP Server

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Gereginin yapılcagını umuyorum

4 posters
YazarMesaj
hector06

Gereginin yapılcagını umuyorum Empty
MesajKonu: Gereginin yapılcagını umuyorum   Gereginin yapılcagını umuyorum I_icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 8:10 pm

Cz De np kasarken klandan birisi küfür etti adama dedim şunu klandan atarmısın die atmassan beni at dedim
clan adamındır dedi sonra bana küfür etti
Gereginin yapılcagını umuyorum 17280125
Gereginin yapılcagını umuyorum 89991830
Gereginin yapılcagını umuyorum Adszjlr
Gereginin yapılcagını umuyorum Adszsadasdx
_gandster_

MesajKonu: Geri: Gereginin yapılcagını umuyorum   Gereginin yapılcagını umuyorum I_icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 10:39 pm

hector06 demiş ki:
Cz De np kasarken klandan birisi küfür etti adama dedim şunu klandan atarmısın die atmassan beni at dedim
clan adamındır dedi sonra bana küfür etti
Gereginin yapılcagını umuyorum 17280125
Gereginin yapılcagını umuyorum 89991830
Gereginin yapılcagını umuyorum Adszjlr
Gereginin yapılcagını umuyorum Adszsadasdx

D3aTanG3L1 durduk yere kmseye kufur etmez sn kndi dediklerinide çekseydin o zm tam olurdu işte kndi yaptıklarınıda çek
_gandster_

MesajKonu: Geri: Gereginin yapılcagını umuyorum   Gereginin yapılcagını umuyorum I_icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 10:41 pm

sn adama ne dedin he hç çekmemişsin orayı
hector06

MesajKonu: Geri: Gereginin yapılcagını umuyorum   Gereginin yapılcagını umuyorum I_icon_minitimePtsi Haz. 15, 2009 12:13 am

en üst kısımda yazıo okudysan adam klandan küfür etti onu at yoksa beni at dedim oda küfür saydırdı
manyakkurt232

MesajKonu: Geri: Gereginin yapılcagını umuyorum   Gereginin yapılcagını umuyorum I_icon_minitimePtsi Haz. 15, 2009 8:26 pm

Clan arasın da Kufur serbest Olur Biz Kendi Clanımızda İstediginiz kadar Kufur ederiz buna kimse karşamaz eger Normalden yazarsak Ozamna Gm İstedigini yapabilri Konunun kapatılmasını isterim Lutfen Boş boşune bi Kişi banlamayalım Sadece Clandan Hemde Kendi Clanı Bırakında Bunu Kendı Duşunsun Bi süresız ban diyorsunuz Lutfen Ben söyluyorum '' King_Of_Sky '' D3aTAnG3L1 Hiç bir Sucu yoqtur Gm ve Adminler Bunu Okumanızı İstiyorum ... Zaten Server Da kımse yoq Clandan Kufur eden insanı banlarsanız serverda kımse kalmaz

Saygılarımla : King_Of_Sky
http://Cixk0-forum.yetkinforum.com
Security

Security

MesajKonu: Geri: Gereginin yapılcagını umuyorum   Gereginin yapılcagını umuyorum I_icon_minitimeSalı Haz. 16, 2009 12:15 am

Kısa ve öz..ulan angut clan içinde gelip adamın anasına sövücek..adam sessiz kalıcak..şakamısın sen?
manyakkurt232

MesajKonu: Geri: Gereginin yapılcagını umuyorum   Gereginin yapılcagını umuyorum I_icon_minitimeÇarş. Haz. 17, 2009 12:07 am

Mal adam Anasına kufur edmemış Normal Klasik Kuıfurler Bunlar Sakın sen gçç etmıyon oyunda Allahım ya Düüşe Düşe Bu salaga duştuk zaten server Çoq garip Bi gm gelir sebebsiz banned birisi Adreama atar sebebsiz birisi gelir Ws yaparken vurur Bunları açıkla bakalım Admin ...
http://Cixk0-forum.yetkinforum.com

Gereginin yapılcagını umuyorum
1 sayfadaki 1 sayfası