PvPKnight Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PvPKnight Forum

PvPknight Global Knight Online PvP Server

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

SatanOfTheParadise ' dan Ayrıldım

4 posters
YazarMesaj
Soloist

SatanOfTheParadise ' dan Ayrıldım Empty
MesajKonu: SatanOfTheParadise ' dan Ayrıldım   SatanOfTheParadise ' dan Ayrıldım I_icon_minitimePerş. Haz. 04, 2009 5:03 am

Arkadaşlar öncelikle SatanOfTheParadise dan özellikle Murata selamlarımı yolluyorum.Arkadaşlar clandan ayrıldım çünkü clandaki yaş ortalaması -7 .Human_GBYOxD gibi elemanlarla muhatap olmak istemedigim için clandan ayrıldım ve np için arkadaşını satan arkadaşlar vardı beni clan ortamından bezdirdiler hepsinin canı sağolsun yinede bana bizim clanımızda adam gibi ortam var gel diyen varsa gelirim clanına.SatanOfTheParadise'a başarılar dilerim Murat ın öyle adamlarla iyi işler yapıcagına hiç inanmıyorm ama kendi tercihi.Selametle....yolunuz açık olsun

-Soloist-
ufuk

ufuk

MesajKonu: Geri: SatanOfTheParadise ' dan Ayrıldım   SatanOfTheParadise ' dan Ayrıldım I_icon_minitimePaz Haz. 07, 2009 2:16 pm

en iyisini yapmıssn kardes
kellebas

MesajKonu: Geri: SatanOfTheParadise ' dan Ayrıldım   SatanOfTheParadise ' dan Ayrıldım I_icon_minitimeSalı Haz. 09, 2009 4:58 pm

bende katılıyorum
Human_GBYOxD

MesajKonu: Geri: SatanOfTheParadise ' dan Ayrıldım   SatanOfTheParadise ' dan Ayrıldım I_icon_minitimePerş. Haz. 11, 2009 9:20 pm

Senin eksikliğni görmüyoruz ztn.Asıl ben seninle iletişim kullanmak istemiyorum.Oyun için bize sövmen hiç hoş değil.

SatanOfTheParadise ' dan Ayrıldım
1 sayfadaki 1 sayfası